Ďalší vývoj hry 2020-2021

DuroBulo

Administrator
Spravil aj prehľad toho, na čom pracujem a čo do hry postupne pribudne:
- viac zvierat, rôzne ryby, had, žaby, škorpión.
- update zameraný na vtákov - doslova od vajíčka po dospelého vtáka a tak dookola.
- luk a oštep na lov. Už sú úspešne otestované a čakajú na dotiahnutie animácii
-choroby vrátane cholery a toľko sľubovanej malárie. rôzne bylinky budú slúžiť ako liečivé odvary a repelenty
- dopad teploty prostredia na postavu a loot. Veci ako drevo budú schnúť podľa intenzity slnka. Tepelná pohoda bude mať vplyv na zdravie postavy
- otvoria sa nové časti mapy - budú obsahovať zaujímavý loot a pozadie pre príbeh
- vyplavené debny z oceánu prinesú špeciálny loot ako sú čokoláda, zápalky, vojenské prídely, svetlice a podobne
- rád by som pridal aj rebríčky top hráčov, kde si budete môcť porovnať, kto ako dlho úspešne prežil
vulcano2.jpg

V roku 2020 sa postupne začne robiť aj na novej mape "Vnútrozemie"

Tá bude obsahovať - lesy, lúky opustené usadlosti a polia
Nová zver ako diviaky a jelene. K tomu vlčie svorky, ktoré budú zase loviť vás.
Pribudnú nové itemy ako oblečenie, kuchárske náčinie, náradie a aj jednoduché poľovnícke pušky- guľovnice a brokovnice.
A spoločnosť v podobe koňa.

horse.jpg

Tretia mapa sa bude volať "Hory"

Bude to veľmi nehostinné prostredie, plné skál, snehu, studeného vetra, ľadu s nízkymi teplotami.

snowmap3c.jpg

Rád by som vám poďakoval za doterajšiu podporu a feedback - je to veľká pomoc a už som plno vecí z toho zakomponoval do hry - ľahkú obtiažnosť s 10x lootom, drag and drop stacking a opravil plno drobností. takisto pridal nové animácie a zvuky u ženskej postavy (mužská je na rade).

Ešte raz vám ďakujem a bavte sa dobre.

Juraj (DuroBulo) Bachár
Tvorca Hry

Last edited: