Do naší společnosti SZEINER s.r.o. hledáme neustále nové šikovné kolegy a kolegyně, kteří usilují jak o technickou, tak uměleckou dokonalost a kteří chtějí posunout své hranice na vyšší úroveň. V naší společnosti byste mohli vyvíjet naše vlastní multiplayerové řešení RUN, nebo na některé z her Azulgar: Star Commanders, FLORPS, Enceladus, NEO: Commanders a další které teprve připravujeme. Pokud se vám líbí náročná práce, usilujte o samostatnost, mít zodpovědnost a chcete pracovat v přátelském prostředí v mezinárodním týmu s vývojáři, kteří vás inspirují, zašlete nám prosím Váš životopis na: career@szeiner.com. Místo: Uváděné pozice nemusí vyžadovat vaši přítomnost ve studiu.
 
Co nabízíme?
  - Příjemný kolektiv
- Nové zkušenosti
- Tvorbu na zajímavých projektech
- Společenské akce
- Seznámení s novými technologiemi
- Možnost využívat assety vlastněné naší společností
- A mnoho dalšího..
 
OTEVŘENÉ POZICE
Jsi nadšený programátor se znalostí Unity3D, umíš se pohybovat v prostředí mobilních telefonů nebo tabletů? Máš zkušenosti s platformou iOS nebo Android? Tak neváhej a připoj se k bezva partě plné nadšenců, se smyslem pro zábavu a přátelské jednání. Snažíme se s každým jednat na rovinu a nehledame kličky.

Co požadujeme?
- Srdce na správném místě
- Samostatnost a spolehlivost
- Vzájemné slušné jednání
- Schopnost vést projekt
- Znalost Unity3d
- Zkušenost s Google Play nebo Apple Store
Jsi nadšený Level Designer se znalostí Unity3D, umíš tvořit nádherné světy? Máš smysl pro detail a chyby se ti nelíbí? Tak neváhej a připoj se k bezva partě plné nadšenců, se smyslem pro zábavu a přátelské jednání. Snažíme se s každým jednat na rovinu a nehledame kličky.

Co požadujeme?
- Srdce na správném místě
- Samostatnost a spolehlivost
- Vzájemné slušné jednání
- Schopnost vést projekt
- Znalost Unity3d
- Mít smysl pro detail