RUN Banner

RUN


Run je projekt zaměřený na vytvoření aplikace pro zprostředkování on-line komunikace mezi aplikacemi Unity3D za podmínek zachování kompatibility s Mono runtime a možnost spustit Run jako serverovou aplikaci na Windows, Linux nebo MacOS.

Run server je založen na Unity Unet. Pro komunikaci s MySQL, Run používá oficiální Connector / Net pro MySQL.

Run je distribuován jako samostatná spustitelná serverová aplikace a knihovna .dll se servisními skripty pro nasazení klientů pod engine Unity3D. Rozvoj

Bezpečnostní standardy

Run používá šifrování AES pro komunikaci mezi klientem a serverem. Klíč AES není distribuován v síti a není hardcoded. Generuje se při běhu. A více! Každý klient používá svůj vlastní samostatný klíč AES pro ještě vyšší zabezpečení!

Pro ukládání dat Run může využít MySQL databázi, případně RunSaveSystem, kdy jsou data ukládána v binárních souborech. Pro ověřování hesel v MySQL, Run podporuje ověřování MD5HASH a Bcrypt (samozřejmě i nezašifrované).

Nastavení serveru jsou uloženy na jednotce interního úložiště. Všechna nastavení serveru jsou ukládána do binárních souborů a pro zabezpečení jsou data šifrována standardem AES.

Logo RUN
Oficiální vydání

Q1 2018

Řešení

Server communication

Platformy

Windows, Linux, OSX

Sledujte nás

FB Twitter

Top 5
  • 1. Jednoduší než cokoliv jiného
  • 2. Zabezpečení splňující požadavky AES
  • 3. Multiplatformní řešení
  • 4. Podpora MySQL a interni databáte
  • 5. Vstřícná podpora

Vyber si varantu

DOWNLOAD


Získejte zdarma aplikaci RUN pro 100 uživatelů hned teď.

Jít dál
WIKI


Nevíte si rady s nastavením? Navštivte podrobnou dokumentaci.

Jít dál
FORUM


Potřebujete se na něco zeptat? využijte naše diskusní forum.

Jít dál

Testing

Rádi byste se stali testerem a získali FREE licenci pro 200 uživatelů na komerční potřeby svého produktu? Stačí se pouze zapojit do našeho programu určeného právě testerům. Řikate si že vas to bude něco stat? Nikoliv, jde o běžné testování které provádíte využíváním našeho run a tím že nám nahlásíte nějaké nedostatky které napravíme nebo budete nam posílat návrhy na nové funkce které byste rádi využívali a my je do RUN implementujeme.

Chci se stát testerem