CY Cybershift - feedback

M1chalXD

Crewman
Hra mě velmi zaujala, je to klasická skákačka, nádherná grafika, na ultra detaily to jede krásně i na méně výkonném počítači, co bych třeba přidal je nějaká dnb/edm hudba, která dodá energii do toho hraní, double jump který by se třeba zapínal až na 5 pokus a ne hned od začátku, nějaké rewardy v podobě skinů, změně barev toho míče, za který se hraje a nějaké třeba módy, kde by double jump nebyl, speedrun mód, kde by byla tabulka nejlepších časů
 
Last edited:

Miriammele

Crewman
Staff member
Děkujeme :) trochu málo k těm jednotlivým bodům.

1) Dnb/edm hudba - na tomto bodě zapracujeme.. V plánu je zkusít využít nějaké dostupné streamy a implementovat je do hry.

2) Double jump - Zamyslime se na tom jak vizualizovat aby hrač věděl, že má možnost aktivovat právě double jump

3) Rewardy v podobě skinů, změně barev toho míče - Připravujeme právě možnost volby jineho skinu hračova míče. Samozřejmě na revardech popřemýšlime. Kdyby byl nějaky napad co by se přimo dalo využít kromě změny barvy a skynu přivitame. Dodatečnou volbu barvy zkusime implementovat.

4) Mody - Zde máme rozpracovaný design pro CTF mapu pro multiplayer kde pujde o ziskani jakesi aury, kterou hrač bude muset od oponenta přenest do vlastní zony.

5) Tabulka nejlepších časů - Probereme s programátory. Nejsem si jist, jestli to bude tak lehke, protože nejde o statický server.. Vše by s emuselo nějak ještě donapojit na nějaký master server, který by tyto data sbíral.

:)
 
Top