CY Beta test CyberShift

T3CZKA

Crewman
Zdravím, po tom co sem si hru zahrál na streamu.
Tak bych chtěl pochválit vývojáře, je to dobrá hra ! ^^
Každopádně, mrzelo mě že chyběli soundtracky v levelech, který co sem se dozvěděl by měli už brzy být ! ^^ Což jsem rád, hodně to tomu dát že to nebude, jakože mrtvé skrz pozadí.

Ale co mi chybělo třeba
• Resetovat nastavení do původního, protože sem do toho šahat musel :D
• Dal bych instantní klávesu pro resetovaní levelu.
• Jak tu bylo v jiných recenzi, tak editor levelu !
• Třeba takový MP s kamošemi by byl též fajn, kdo bude rychleji v Cíly ! :)

Co se mi líbilo

◘ Líbilo se mi, že se dalo skočit vícekrat, podle staminy ? xD
◘ Grafický zpracovaní, je krásné

Otázka
Plánujete optimilizovat tu hru ještě ? Přišlo mi že to žere více, jelikož streamuji i jiné hry, povědel bych náročnější, a nesekají se mi ani při spuštěné hudbě, ale tu když sem pustil hudbu tak sem měl problem, že už mě obs hlasilo drop fps.. A to sem schvalně i snižoval nastavení.

AdamR

Crewman
Staff member
Zdravím děkujeme za zpětnou vazbu, již jsme dodali soundtracky do levelů, taktéž na klávese R "Fast Reset".
Rozhodně optimalizovat budeme co s dá.

BOSSOS

Crewman
hra je dobre optimalizovana pri plnych detailech stabilni FPS na 60 bez zapnuteho OBS ,jenom opakujici se song chtelo by to vice muziky , pri streamu mensi pokles na nejakych 55-50 Fps coz neni takova hruza a mozna by to chtelo nejaky Mp start cil s prately na cas jako je uvedeno viz vyse jinak trosku zmatecni kamera ale da se zvyknout :) jinak neni co vytknout
Diky at se dari a mate hodne prodanych kopii

AdamR

Crewman
Staff member
hra je dobre optimalizovana pri plnych detailech stabilni FPS na 60 bez zapnuteho OBS ,jenom opakujici se song chtelo by to vice muziky , pri streamu mensi pokles na nejakych 55-50 Fps coz neni takova hruza a mozna by to chtelo nejaky Mp start cil s prately na cas jako je uvedeno viz vyse jinak trosku zmatecni kamera ale da se zvyknout :) jinak neni co vytknout
Diky at se dari a mate hodne prodanych kopii

Rozhodně hudba je již doladěná (nasazená do každého levelu, ale máme jen menší výběr). Co se týká kamery tak o tom již víme, někdo má převracenou myš a někdo ne. Zatím hledáme co a proč,avšak rozhodně děkujeme taky za zpětnou vazbu ;)

Vixen

Crewman
Ahoj, na začátek bych chtěla pochválit prostředí hry, vypadá to fakt moc krásně. Hra mě bavila, občas jsem teda měla pocit, že se nemám šanci přes nějaký level dostat, ale šlo to, jen to chtělo mnohdy desítky pokusů. :D

• Když jsem v nějakém levelu často umírala a trvalo mi dýl, než se mi podařilo level dokončit, tak mi hudba občas začala připadat po chvíli trochu otravná, protože hrála pořád ta stejná smyčka dokola. Bylo to tak ale jen u některých levelů, jinak se mi hudba zdála hezká a líbilo se mi, že většinou krásně zapadala do prostředí daného levelu.
  • Snažila jsem se prohodit pohledy nahoru a dolů u myši a výsledkem bylo, že mi nešlo pohledem hýbat skoro vůbec, nebo opravdu extrémně pomalu.
  • Nastavení pohledu do stran mi přijde dost neintuitivní, přišlo by mi lepší, kdyby tam místo "turn right" a "turn left" bylo "look right" a "look left", tak jak je to u pohledu nahoru a dolů. Navíc jakmile jsem nastavila otáčení do stran, vyrušilo se to s obráceným nastavením u pohledu nahoru a dolů. No, prostě celkově by chtělo nějak změnit to, jak se dají tyhle věci nastavovat, protože to takhle moc nedává smysl a zároveň poladit funkčnost té obrácené myši. :)
  • Bylo by fajn přidat možnost odejít z menu stejně, jak se do něj dostanu - tzn. použitím klávesy "Esc", ale to je jen takový drobný detail.
"Nice to have" poznámky: customizace kuličky, případně nějaké bonusové "skiny", které by bylo možné nějak odemknout. Třeba že by byl někde v místech, kam je složitější se dostat a byla by to taková "odměna" za zvolení složitější cesty k cíli.

Last edited: